- کندوی اندروید یکی از بهترین نرم افزار های آموزش زبان(آموزش بیش از 50زبان دنیا)
ابتدایی متوسطه کندوی اندروید
(تمامی نونه سوالات تست شده و با جواب می باشند). پس با خیال راحت بخرید. اگر سوالی دارید می توانید از قسمت پشتیبانی کمک بگیرید.

یکی از بهترین نرم افزار های آموزش زبان(آموزش بیش از 50زبان دنیا)

یکی از بهترین نرم افزار های آموزش زبان(آموزش بیش از 50زبان دنیا)

اهمیت یادگیری زبان دیگر بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از پدر و مادر ها بچه های خود را برای یادگیری یک زبان خارجه به کلاس های زبان می فرستند . اما اگر شما وقت رفتن به این کلاس ها را نداشته باشید راه های دیگری نیز پیش روی شماست که استفاده از برنامه های خوبی که برای آموزش زبان در سیستم عامل اندروید وجود دارد نیز از این گزینه ها به شمار می رود . برنامه Learn 50 languages برنامه ای در زمینه اموزش زبان است که می تواند با استفاده از زبان مادری شما ۵۰ زبان را به شما آموزش دهد .

این برنامه که تاکنون در مارکت گوگل امتیاز ۴.۳ را به دست آورده است شامل صد درس می باشد که این امکان را به شما می دهد تا کلمات رایج هر زبان را فرابگیرید و ظرف مدت کوتاهی بتوانید با جملات کوتاه در آن زبان صحبت کنید . متد آموزشی این برنامه شامل ترکیبی از متن و صوت است که بسیار نیز موفق عمل کرده است و بهره وری اموزش را نیز بالاتر برده است . برای دانلود فایل های صوتی آموزش زبان می توانید به وب سایت برنامه مراجعه کنید تا در هر دستگاه خود فایل های صوتی را داشته باشید . البته توجه داشته باشید که یادگیری زبان نیاز به مداومت دارد به این معنی که پس از شروع کردن باید هر روز مقداری از وقت خود را به آن اختصاص دهید تا بهترین عملکرد را داشته باشید .

ویژگی های برنامه Learn 50 languages :

آموزش بیش از ۵۰ زبان با ۱۰۰ درس مختلف

یادگیری کلمات رایج هر زبان و امکان ساخت جملات کوتاه در مدت زمانی بسیار کم

استفاده از متن و صوت برای یادگیری بهتر

امکان دانلود فایل های صوتی آموزش زبان از وب سایت برنامه

فرقی نمی کند که می خواهید تازه یک زبان را یاد بگیرید یا اینکه قصد دارید تا زبان خود را تقویت کنید در هر دو حالت این برنامه که توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است ابزاری فوق العاده به شمار می رود که می تواند باعث بهبود سطح شما در زبان های خارجه شود .

تصاویری از برنامه:

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,295 تومان
(شامل 30% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 1,850 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Learn-50-languages_706172_2708.zip13.7 MB